Invisible

Jepet me qira apartament 2+1+2

Durres,lagja 1

 • 2 Tualet
 • 2 Dhome
Qira

Përshkrimi

-Jepet me qira apartament 2+1+2 ne Vollga

-Kati i 3

-Apartamenti disponon 2 dhoma gjumi, 1 guzhine,1 dhome ndenje dhe 2 tualete dhe vetem 50m larg detit.

-Per me teper informacion apo nje vizite ne prone ju lutem Kontaktoni-0697066600

ADMAIORA

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Qira
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti:

  Durres
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Apartament
 • Tualet:

  2
 • Dhome:

  2
 • Kuzhine:

  1
 • Çmimi i qirasë:

  450 €/muaj
 • Kati:

  3

Komoditete jashte

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!