Invisible

Shitet apartament 2+1+2

Durres Lagja 1

 • 2 Tualet
 • 2 Dhome
 • 120m2 Size
210000€
Shitje

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1+2 ne vollga.

Apartamenti ndodhet ne ketin e 3.

Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete.

Apartamenti disponon dhe 2 garazhde.

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Shitje
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti:

  Durres
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Apartament
 • Size:

  120 m2
 • Tualet:

  2
 • Dhome:

  2
 • Kuzhine:

  1
 • Cmimi i shitjes:

  210000 €
 • Kati:

  3

Komoditete jashte

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!