Invisible

APARTAMENT NE SHITJE 3+1+2 VOLLGA DURRES

vollga durres

 • 2 Tualet
 • 3 Dhome
 • 130m2 Size
169000€ 1300€/m2
Shitje

Përshkrimi

APARTAMENT NE SHITJE 3+1+2

Shitet apartament me siperfaqe 130m2, i organizuar ne 3 dhoma gjumi ,1 dhome ndenje dhe 2 tualete.

Apartamenti gjendet ne zonen e Vollges se Durresit, ne nje nga zone me te preferuara te qytetit me te gjitha facilitet lehtesisht te aksesueshme.

Shitet i mobliuar sic mund ta shikoni ne fotot bashkangjitur.

Per me shume informacion ju lutem kontaktoni ne nr. e tel : 0697066689

 

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Shitje
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti:

  Durres
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Apartament
 • Size:

  130 m2
 • Tualet:

  2
 • Dhome:

  3
 • Kuzhine:

  1
 • Cmimi i shitjes:

  169000 €
 • Cmimi per m2:

  1300 €/m2
 • Kati:

  3

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!