Invisible

APARTAMENT 2+1+2+2

DURRES

 • 2 Tualet
 • 2 Dhome
 • 121m2 Size
93000€
Shitje

Përshkrimi

Apartamenti është një ambient i bukur dhe i rehatshëm me një sipërfaqe prej 121 metra katrorë prane Markates .Ka një organizim funksional 2+1+2, i cili siguron hapësirë të mjaftueshme për të jetuar komod.

Hyni hapësinë e brendshme të apartamentit dhe vijoni drejt dhomës së ndenjjes, një ambient i ndriçuar mirë me dritare të mëdha që lejojnë shkëlqimin e dritës natyrore. Kjo zonë ofron një ambient të rehatshëm për relaksim dhe për të pritur mysafirët. Nga ky ambient, mund të hyni në dy ballkone të mëdha, të cilat ofrojnë pamje të bukura të qytetit ose mjedisit të jashtëm.
Gjithësesi, detajet e tjera si pamja nga ballkonet, materjalet e përdorura në ndërtim dhe pozicionimi i saktë i ambienteve mund të japin një perspektivë më të qartë për jetesën e përditshme brenda këtij apartamenti të bukur.

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Shitje
 • Shteti:

  ALBANIA
 • Qyteti:

  DURRES
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Apartament
 • Size:

  121 m2
 • Tualet:

  2
 • Dhome:

  2
 • Kuzhine:

  1
 • Cmimi i shitjes:

  93000 €

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!