Invisible

SHITET VILE NE XHAFZOTAJ

xhafzotaj

 • 3 Tualet
 • 5 Dhome
 • 1500m2 Size
200000€
Shitje

Përshkrimi

VILE NE SHITJE 

VILA DISPONON 1500 M2 TOKE 

NE VILE JANE 5 DHOMA GJUMI , 2 DHOMA NDENJE , 3 TUALETE , 1 GUZHINE E JASHTME DHE 1 GARAZHD I MBYLLUR

VILA SHITET SI ESHTE NUK I LEVIZ ASGJE 

CMIMI 200.000 EURO 

PER ME SHUME INFORACION KONAKTONI +355697066602

AD MAIORA DURRE

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Shitje
 • Shteti:

  ALBANIA
 • Qyteti:

  DURRES
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Shtepi private
 • Size:

  1500 m2
 • Tualet:

  3
 • Dhome:

  5
 • Kuzhine:

  2
 • Cmimi i shitjes:

  200000 €
 • Kati:

  2

Pajisje shtëpie

Komoditete jashte

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!