Invisible

Dublex ne shitje

Golem

 • 2 Tualet
 • 2 Dhome
 • 116m2 Size
145000€
Shitje

Përshkrimi

????DUPLEX GOLEM????
????-shitet duplex golem
????-pallat i ri
????-116 metra bruto
????-400 metra nga deti
????-ashensor
????-duplexi eshte ne katin e 3 dhe 4
????-super te investuara 
????-kati 3 salle ndenje kuzhine+1 tualet+1 ballkon
????-kati 4 ka 2 dhoma gjumi+1 tualet+1 ballkon

PER ME SHUME INFORMACION JU LUTEM KONTAKTONI NE NUMRIN +355 69 66 46 099

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Shitje
 • Shteti:

  ALBANIA
 • Qyteti:

  DURRES
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Apartament
 • Size:

  116 m2
 • Tualet:

  2
 • Dhome:

  2
 • Kuzhine:

  2
 • Cmimi i shitjes:

  145000 €
 • Kati:

  3/4

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!