Invisible

TRUALL NE SHITJE

LAGJIA 15

 • - Tualet
 • - Dhome
 • 1500m2 Size
110000€ 110000€/m2
Shitje

Përshkrimi

SHITET TRUALL 

NDODHET PRAN FABRIKES SE MAKARONAVE 

SIPERFAQJA  1500M2

CMIMI 110000 EURO 

PER ME SHUME IFORMACIONE KONTAKTONI NE +355697066688

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Shitje
 • Shteti:

  ALBANIA
 • Qyteti:

  DURRES
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Truall
 • Size:

  1500 m2
 • Tualet:

  0
 • Dhome:

  0
 • Kuzhine:

  0
 • Cmimi i shitjes:

  110000 €
 • Cmimi per m2:

  110000 €/m2

Distance

Pronar dhe Nr Tel

 • Pronar dhe Nr Tel:

  +355698598730

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!