Invisible

APARTAMENT NE SHITJE

LAGJIA 12

 • 2 Tualet
 • 2 Dhome
 • 117m2 Size
105.300€
Shitje

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT TEK MARKATA  2+1 KATI 6 ME ASHENSOR 

TIPOLOGJIA ESHTE E ORGANIZUAR 

NGA 2 DHOMA GJUMI 

2 TUALETE

KUZHIN SOXHORNO 

SIPERFAQJA 117M2

CMIMI 105 EURO 

PER ME SHUME INFORMACIONE KONTAKTONI NE +355697066688

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Shitje
 • Shteti:

  ALBANIA
 • Qyteti:

  DURRES
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Apartament
 • Size:

  117 m2
 • Tualet:

  2
 • Dhome:

  2
 • Kuzhine:

  1
 • Cmimi i shitjes:

  105.300 €
 • Kati:

  6

Distance

Pronar dhe Nr Tel

 • Pronar dhe Nr Tel:

  +355694649949

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!