Invisible

shitet apartament 1+1 900 metra nga spitali durres

lagja 15 durres

 • 1 Tualet
 • 1 Dhome
 • 83m2 Size
65000€
Shitje

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 

TIPOLOGJIA 1+1

SIPERFAQE 83 M2 

APARTAMENTI PER SHKAK TE M2 MUND TE KTHEHET DHE NE 2+1

NDODHET NE KATIN E 3-TE ME ASHNESOR

CMIMI I SHITJES 65.000 EURO

PER ME SHUME INFORMACION KONTAKTONI +355697066602

AD MAIORA DURRES

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Shitje
 • Shteti:

  ALBANIA
 • Qyteti:

  DURRES
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Apartament
 • Size:

  83 m2
 • Tualet:

  1
 • Dhome:

  1
 • Kuzhine:

  1
 • Cmimi i shitjes:

  65000 €
 • Kati:

  3

Pajisje shtëpie

Komoditete jashte

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!