Invisible

APARTAMENT 1+1 VOLLGA DURRES

Vollga Durres

 • 1 Tualet
 • 1 Dhome
 • 86m2 Size
129000€
Shitje

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 1+1 VOLLGA DURRES
Adresa:Vollga
Siperfaqja:86m2
Kati:2

Shitet apartament me siperfaqe 74m2 te brendshme dhe 12m2 te perbashketa ,i organizuar ne 1+1.Apartamenti gjendet katin e 2 te nje pallati te mireadministruar.

PER ME SHUME INFORMACION
KONTAKTONI +355 69 706689
AD MAIORA DURRES
 

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Shitje
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti:

  Durres
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Apartament
 • Size:

  86 m2
 • Tualet:

  1
 • Dhome:

  1
 • Kuzhine:

  1
 • Cmimi i shitjes:

  129000 €
 • Kati:

  2

Pajisje shtëpie

Komoditete jashte

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!