Invisible

vile

Arapaj

 • 2 Tualet
 • 5 Dhome
 • 3500m2 Size
500000€
Shitje

Përshkrimi

SHITET VILE NE ARAPAJ 

SIPERFAQJA 3500 M2 TOKE

VILA DISPONON 5 DHOMA , 2 DHOMA NDENJE DHE NJE VERANDE PREJ 75M2.

NE PRONESI ESHTE DHE NJE LOKAL PREJ 100 M2, NDERSA NE TOKE JANE KULTIVUAR VARIETETE TE NDRYSHME PEMESH.

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Shitje
 • Shteti:

  ALBANIA
 • Qyteti:

  DURRES
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Objekt
 • Size:

  3500 m2
 • Tualet:

  2
 • Dhome:

  5
 • Kuzhine:

  2
 • Cmimi i shitjes:

  500000 €

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!