Invisible

Apartament

Durres

 • 2 Tualet
 • 3 Dhome
 • 121m2 Size
13000€
Shitje

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 3+1+2 QENDER DURRES
Adresa:Qender Durres
Siperfaqja:121m2
Kati:3( me ashensor)

Shitet apartament me siperfaqe 121m2 ,i organizuar ne 3 dhoma gjumi ,soggiorno,kuzhine,dhe 2 tualete.Apartamenti gjendet katin e 3 me ashensor.
Pallati gjender ne qender te Durresit ,prane cdo faciliteti te mundshem.

PER ME SHUME INFORMACION
KONTAKTONI +355 69 706689
AD MAIORA DURRES
 

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Shitje
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti:

  Durres
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Apartament
 • Size:

  121 m2
 • Tualet:

  2
 • Dhome:

  3
 • Kuzhine:

  1
 • Cmimi i shitjes:

  13000 €
 • Kati:

  3

Pajisje shtëpie

Komoditete jashte

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!