Invisible

Apartament 3+1+2

Durres

 • 2 Tualet
 • 3 Dhome
 • 161m2 Size
200000€
Shitje

Përshkrimi


SHITET APARTAMENT 3+1+2 QENDER DURRES
Adresa:Qender Durres
Siperfaqja:152+9.5
Kati:2

Shitet apartament me siperfaqe 3+1+2 ,i organizuar ne 3dhoma gjumi ,soggiorno,kuzhine,dhe 2 tualete..Apartamenti gjendet katin e 2 te nje pallati te ri te mireadministruar.
Pallati gjendet prane bulevardit kryesor .

PER ME SHUME INFORMACION
KONTAKTONI +355 69 706689
AD MAIORA DURRES

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Shitje
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti:

  Durres
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Apartament
 • Size:

  161 m2
 • Tualet:

  2
 • Dhome:

  3
 • Kuzhine:

  1
 • Cmimi i shitjes:

  200000 €
 • Kati:

  2

Pajisje shtëpie

Komoditete jashte

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!