Invisible

jepet kati i pare i nje banese private me qira

lagja 18 durres

 • 1 Bathrooms
 • 2 Bedrooms
 • 130m2 Size
Rent

Description

jepet kati i pare i nje shtepie private

tpologjia 2+1 

kati i pare 

disponon nje oborr te vogel ka dhe nje garazhd per 1 makine

eshte e mobiluar 

cmimi 400 euro/muaj

per me shume inforacion kontaktoni +355697066602

ad maiora durres

Energy efficient & Gas emissions

No Efficiency
No Gas

Detail

 • Purpose:

  Rent
 • Country:

  albania
 • City:

  durres
 • Zip code:

  2001
 • Type:

  House
 • Size:

  130 m2
 • Bathrooms:

  1
 • Bedrooms:

  2
 • Rooms:

  1
 • Rent price:

  400 €/month
 • Floor:

  1

Distances

Walkscore

Discover a home you'll love to stay