Invisible

Qira

Përshkrimi

Jepet me qira ambjent biznesi (magazine) ne Shkozet, Durres. Ambjenti disponon 400m2 dhe eshte e pershtatshme per Rrobaqepsi si dhe per aktivitetet te tjera biznesi. Cmimi i qerase 80 000 Lek/muaj. Per me shume informacion kontaktoni 0697066608.

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Qira
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti:

  Durrës
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Ambient biznesi

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!