Invisible

Shtepi private me qira

Rruga Pavaresia Durres

 • 5 Tualet
 • 5 Dhome
Qira

Përshkrimi

Jepet me qira shtepi private
Shtepia eshte e ndare ne 5 dhoma 5 tualete koridor i madh dhe verande me siperfaqe 45m2.
Adresa: Tek Rrota Kuqe Plazh
Cmimi :300€ i diskutueshem
Per me shume informacion na kontaktoni
Tel:0697066691

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Qira
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti:

  Durres
 • Zip code:

  2002
 • Tipi:

  Shtepi private
 • Tualet:

  5
 • Dhome:

  5
 • Kuzhine:

  1
 • Çmimi i qirasë:

  300 €/muaj

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!