Invisible

Ambjent Biznesi

Lagja 4, Durres

 • 20m2 Size
Rent

Description

Jepet me qira ambjent biznesi ne Lagjen 4, prane qendres tregtare Blue Star. Ambjenti perbehet nga 20m2 dhe eshte i pershtatshem per zyre.

Cmimi i qerase 240 EURO.

Per me shume informacion kontaktoni ne numrin 0697066608

Energy efficient & Gas emissions

No Efficiency
No Gas

Detail

 • Purpose:

  Rent
 • Country:

  Albania
 • City:

  Durrës
 • Zip code:

  2001
 • Type:

  Commercial property
 • Size:

  20 m2
 • Rent price:

  240 €/month

Distances

Walkscore

Discover a home you'll love to stay