Invisible

Jepet me qira kati i dyte i viles

Rruga Miqesia Durres

 • 1 Tualet
 • 2 Dhome
 • 95m2 Size
Qira

Përshkrimi

Jepet me qira kati i dyte i nje vile. Shtepia ka nje siperfaqe prej 95 m2 dhe eshte e organizuar ne dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje kuzhine. Cmimi i qirase eshte 15 000 Leke ne muaj.

Per me shume informacion kontaktoni ne +355697066619

 

 

Agjensi Imobiliare Durres AdMaiora

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Qira
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti:

  Durres
 • Zip code:

  2002
 • Tipi:

  Shtepi private
 • Size:

  95 m2
 • Tualet:

  1
 • Dhome:

  2
 • Kuzhine:

  1
 • Çmimi i qirasë:

  125 €/muaj
 • Kati:

  2

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!