Invisible

150,000€
Qira

Përshkrimi

Jepet me qera ose shitet ambient biznesi ne nje zone mjaft te frekuentuar ne Durres. Ambienti ka nje siperfaqe prej 70 m2 dhe eshte i shfrytezueshem per aktivitete te ndryshme biznesi. 

Cmimi i qerase mujore eshte 500 Euro.

Per me shume informacion dhe per te pare ambientin nga afer mund te kontaktoni ne +355697066619

 

Agjensi Imobiliare Durres AdMaiora

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Qira
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti:

  Durres
 • Zip code:

  2002
 • Tipi:

  Ambient biznesi
 • Size:

  70 m2
 • Cmimi i shitjes:

  150,000 €
 • Çmimi i qirasë:

  500 €/muaj

Distance

Vendodhja e pronës

I padisponueshem

Zbuloni shtepine tuaj ideale!