Invisible

Shitet Apartament 1+1 ne Durres

Durres

 • 1 Tualet
 • 1 Dhome
 • 72m2 Size
35,000€
Shitje

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Durres. Apartamenti ka siperfaqe 72 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 kuzhine dhe 1 tualet. 

Per me shume informacion dhe per te vizituar pronen nga afer mund te kontaktoni ne +355697066619

 

Agjensia Imobiliare AdMaiora Durres

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Shitje
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti:

  Durres
 • Zip code:

  2002
 • Tipi:

  Apartament
 • Size:

  72 m2
 • Tualet:

  1
 • Dhome:

  1
 • Kuzhine:

  1
 • Cmimi i shitjes:

  35,000 €

Pajisje shtëpie

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!