Invisible

Apartament ne Shitje

Shkembi i Kavajes

 • 1 Tualet
 • 1 Dhome
 • 70m2 Size
40000€
Qira

Përshkrimi

apartament per shitie  tek Shkembi i Kavajes, Durres, 70m2, ne katin e 4 te banimit. 
Apartamenti disponon 1 dhome, soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. 

Cmimi :40000 euro

Per me shume informacion +355697066619

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Qira
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti:

  Durrës
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Apartament
 • Size:

  70 m2
 • Tualet:

  1
 • Dhome:

  1
 • Kuzhine:

  1
 • Cmimi i shitjes:

  40000 €
 • Kati:

  4

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!