Invisible

Kapanon me qira

Xhafzotaj Durres

 • 3935m2 Size
Qira

Përshkrimi

Jepet me qira kapanon me siperfaqe ndertimi 1200m2 dhe truall 3935m2
Kapanoni ndodhet ne nje pozicoin shume te favorshem buze rruge ne zonen e XHafezotaj
Cmimi:2400EURO/Muaj

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Qira
 • Shteti:

  Shqiperi
 • Qyteti:

  Durres
 • Zip code:

  2002
 • Tipi:

  Ambient biznesi
 • Zona:

  Me shume se 100m2
 • Size:

  3935 m2
 • Çmimi i qirasë:

  2400 €/muaj

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!