Invisible

Apartament ne Shitje

Lagja 1, Durres

 • 1 Bathrooms
 • 1 Bedrooms
 • 70m2 Size
78,000€
Sale

Description

Shitet Super Apartament me pamje nga deti ne lagjen 1, Currila, Durres, 70 m2, ne katin e 2 te banimit. 
Apartamenti disponon 1 dhome ndenje, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon qe ofron nje pamje spektakolare nga deti. Apartamenti ka nje mobilim bashkekohor. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi i shitjes 78,000 EURO i diskutueshem.

Per me teper informacion kontaktoni ne numrin 0697066608.

Energy efficient & Gas emissions

No Efficiency
No Gas

Detail

 • Purpose:

  Sale
 • Country:

  Albania
 • City:

  Durrës
 • Zip code:

  2001
 • Type:

  Apartment
 • Size:

  70 m2
 • Bathrooms:

  1
 • Bedrooms:

  1
 • Rooms:

  1
 • Sale price:

  78,000 €
 • Floor:

  2

Outdoor amenities

Distances

Property location

E padisponueshme

Discover a home you'll love to stay