Invisible

Apartament me Qira

Lagja 4, Durres

 • 2 Tualet
 • 2 Dhome
 • 110m2 Size
Qira

Description

Jepet me qera apartament 2+1+2 

Apartamenti ndodhet ne qender te durrsit 

Apartamenti esht i organizuar ne dy dhoma dy tualet nje guzhin 

Cmimi:270 EURO

NR TEL:0697066691

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

No Efficiency
No Gas

Detail

 • Qellimi:

  Qira
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti:

  Durrës
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Apartament
 • Size:

  110 m2
 • Tualet:

  2
 • Dhome:

  2
 • Kuzhine:

  2
 • Kati:

  3

Distance

Pronar dhe Nr Tel

 • Pronar dhe Nr Tel:

  henri

Walkscore

Discover a home you'll love to stay