Invisible

Toke ne shitje

Sektor Rinia Durres

 • 2149m2 Size
75€/m2
Sale

Description

Shitet truall ne Durres. Trualli ka nje siperfaqe prej 2149 m² dhe ndodhet ne zonen e Sektor Rinia ne pozicion mjaft te favorshem. Trualli eshte ne rruge kryesore dhe i shfrytezueshem per aktivitete te ndryshme dhe disponon dokumentacion te rregullt.

 

Energy efficient & Gas emissions

No Efficiency
No Gas

Detail

 • Purpose:

  Sale
 • Country:

  Albania
 • City:

  Durrës
 • Zip code:

  2001
 • Size:

  2149 m2
 • Price per m2:

  75 €/m2

Distances

Property location

E padisponueshme

Discover a home you'll love to stay