Invisible

Apartament ne Shitje

Lagja 1 Durres

 • 2 Bathrooms
 • 2 Bedrooms
 • 112m2 Size
1200€/m2
Sale

Description

Shitet apartament ne Lagjen 1 Durres. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 112 m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje 2 tualet dhe 3 ballkone

Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te banimit.

Cmimi i shitjes eshte :1200 EURo m2

Per me shume informacion kontaktoni ne +355697066691 ose +355697066619

Energy efficient & Gas emissions

No Efficiency
No Gas

Detail

 • Purpose:

  Sale
 • Country:

  Albania
 • City:

  Durrës
 • Zip code:

  2001
 • Type:

  Apartment
 • Size:

  112 m2
 • Bathrooms:

  2
 • Bedrooms:

  2
 • Rooms:

  1111
 • Price per m2:

  1200 €/m2
 • Floor:

  9

Outdoor amenities

Distances

Walkscore

Discover a home you'll love to stay