Invisible

Ambjent Biznesi Per shitje Ose Qera

LAGJA 11 DURRES

 • 1 Tualet
 • 100m2 Size
2650€ 2650€/m2
Shitje

Përshkrimi

-SHITET OSE JEPET ME QERA  AMBJENT BIZNESI 

-SIPERFAQJA 100 M2 DISPONON DHE TUALET 

-VENDODHJA LAGJA 11

-NDODHET NE KATIN E 1 DHE KA NJE  SHUMELLOJSHMERI BIZNESESH PERETH ,E PERSHTATESHME BIZNESE TE NDRYSHME 

-CMIMI 2650 EURO/M2

-CMIMI ESHTE 700 EURO NE MUAJ 

-PER ME SHUME INFORMACJON KONTAKTONI 0697066609

AD MAIORA DURRES

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Shitje
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti:

  Durrës
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Objekt
 • Size:

  100 m2
 • Tualet:

  1
 • Cmimi i shitjes:

  2650 €
 • Çmimi i qirasë:

  700 €/muaj
 • Cmimi per m2:

  2650 €/m2
 • Kati:

  1

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!