Invisible

Ambjent Biznesi me qira

LAGJA 11 DURRES

 • 1 Tualet
 • 100m2 Size
Qira

Description

-JEPET AMBJENT BIZNESI ME QIRA 

-SIPERFAQJA 100 M2 DISPONON DHE TUALET 

-VENDODHJA LAGJA 11

-NDODHET NE KATIN E 1 DHE KA NJE  SHUMELLOJSHMERI BIZNESESH PERETH ,E PERSHTATESHME BIZNESE TE NDRYSHME 

-CMIMI ESHTE 700 EURO NE MUAJ 

-PER ME SHUME INFORMACJON KONTAKTONI 0697066609

-

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

No Efficiency
No Gas

Detail

 • Qellimi:

  Qira
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti:

  Durrës
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Objekt
 • Size:

  100 m2
 • Tualet:

  1
 • Çmimi i qirasë:

  700 €/muaj
 • Kati:

  1

Distance

Walkscore

Discover a home you'll love to stay