Invisible

Apartament me Qira

Plepa Durres

 • 1 Bathrooms
 • 2 Bedrooms
 • 150m2 Size
Rent

Description

JEPET APARTAMENT ME QIRA

-Vendodhja Plepa

-Tipologjia 2+1

-Siperfaqja 150 m2 

-Apartamenti disponon mobilime te ri dhe bashekohore ndodhet ne katin e 5 dhe ka pamje te pjeshme nga deti 

-Cmimi ditore eshte 60 euro nata , ndersa mujore 1200 euro per sezonin e veres

-Per me shume informacjon kontaktoni 0697066609

-AD MAIORA DURRES 

Energy efficient & Gas emissions

No Efficiency
No Gas

Detail

 • Purpose:

  Rent
 • Country:

  Albania
 • City:

  Durrës
 • Zip code:

  2001
 • Type:

  Apartment
 • Size:

  150 m2
 • Bathrooms:

  1
 • Bedrooms:

  2
 • Rooms:

  1
 • Rent price:

  1200 €/month
 • Floor:

  5

Distances

Property location

E padisponueshme

Discover a home you'll love to stay