Invisible

Shitet apartament

Shkembi i kavajes durres

 • 1 Bathrooms
 • 1 Bedrooms
 • 70m2 Size
42000€
Sale

Description

SHITET APARTAMENT 

Apartamenti ndodhet te Shkembi i kavajes nga rruga dytesore , pozicjonohet  ne  katin e 9 me ashensore , apartamentet jane te mirembajture dhe te investuare nga fillimi .Disponon 2 ballkone dhe ka pamje nga deti ,si cmime shitet 42.000 mije euro 

-Per me shume informacjon kontaktoni 0697066609

AD MAIORA DURRES

 

Energy efficient & Gas emissions

No Efficiency
No Gas

Detail

 • Purpose:

  Sale
 • Country:

  ALBANIA
 • City:

  DURRES
 • Zip code:

  2001
 • Type:

  Apartment
 • Size:

  70 m2
 • Bathrooms:

  1
 • Bedrooms:

  1
 • Rooms:

  1
 • Sale price:

  42000 €
 • Floor:

  9

Distances

Walkscore

Discover a home you'll love to stay