Invisible

Jepet me qera dublex

Stadjumi ,Durres

 • 3 Bathrooms
 • 3 Bedrooms
 • 240m2 Size
Rent

Description

Jepet me qera dublex prane stadjumit , perbehet nga 3 dhoma gjumi 1 salle ndenje dhe 3 tualete , ka nje siperfaqe prej 240 m2 .

Mobilimi i rri dhe bashekohore  kati i 5 me ashensore , Dublexi eshte gati per 1 muaj , cmimi 1000 mije euro ne muaj .

-Per me shume informacjon kontaktoni 0697066609

-AD MAIORA DURRES

Energy efficient & Gas emissions

No Efficiency
No Gas

Detail

 • Purpose:

  Rent
 • Country:

  ALBANIA
 • City:

  DURRES
 • Zip code:

  2001
 • Type:

  Apartment
 • Size:

  240 m2
 • Bathrooms:

  3
 • Bedrooms:

  3
 • Rooms:

  1
 • Floor:

  5

Distances

Property location

E padisponueshme

Discover a home you'll love to stay