Invisible

Jepet apartament me qera ne qender

Lagja 4 , Durres

 • 2 Bathrooms
 • 2 Bedrooms
 • 140m2 Size
Rent

Description

Jepet me qera apartament ne qender te Durresit me siperfaqe 140 m2 i pozicjonuare ne katin e 2 te banimite , i perbere nga 2 dhoma gjumi 1 soxhorno si dhe 2 tualete , ndodhet ne nje pallate te rri dhe te administruare 

-Cmimi 600 euro ne muaj 

-Per me teper informacjon kontaktoni 0697066609

-AD MAIORA DURRES

Energy efficient & Gas emissions

No Efficiency
No Gas

Detail

 • Purpose:

  Rent
 • Country:

  ALBANIA
 • City:

  DURRES
 • Zip code:

  2001
 • Type:

  Apartment
 • Size:

  140 m2
 • Bathrooms:

  2
 • Bedrooms:

  2
 • Rooms:

  1
 • Floor:

  2

Distances

Walkscore

Discover a home you'll love to stay