Invisible

Shitet shtepi private 1 kateshe

Durres , Xhafzotaj

 • 1 Tualet
 • 3 Dhome
 • 500m2 Size
120000€
Shitje

Përshkrimi

Shitet shtepi private 1 kateshe ne zonen e xhafzotaj , prane autostrades TR - DR

Me nje siperfaqe 500m2 truall dhe 130m2 ndertim 

Perbehet nga 3 dhoma gjumi , 1 kuzhine dhe 1 tualet 

Cmimi 120,000 euro 

Per me teper na kontaktoni 0697066619

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Shitje
 • Qyteti:

  Durres
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Shtepi private
 • Size:

  500 m2
 • Tualet:

  1
 • Dhome:

  3
 • Kuzhine:

  1
 • Cmimi i shitjes:

  120000 €

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!