Invisible

Shitet shtepi private 1 kateshe

Durres , Xhafzotaj

 • 1 Bathrooms
 • 3 Bedrooms
 • 500m2 Size
120000€
Sale

Description

Shitet shtepi private 1 kateshe ne zonen e xhafzotaj , prane autostrades TR - DR

Me nje siperfaqe 500m2 truall dhe 130m2 ndertim 

Perbehet nga 3 dhoma gjumi , 1 kuzhine dhe 1 tualet 

Cmimi 120,000 euro 

Per me teper na kontaktoni 0697066619

Energy efficient & Gas emissions

No Efficiency
No Gas

Detail

 • Purpose:

  Sale
 • City:

  Durres
 • Zip code:

  2001
 • Type:

  House
 • Size:

  500 m2
 • Bathrooms:

  1
 • Bedrooms:

  3
 • Rooms:

  1
 • Sale price:

  120000 €

Distances

Walkscore

Discover a home you'll love to stay