Invisible

Shitet vile 3 kateshe

Kenete , Durres

 • 3 Bathrooms
 • 5 Bedrooms
 • 226m2 Size
180000€
Sale

Description

Shitet vile 3 kateshe ne Kenete 

-Perbehet nga 3 kate , kati i 1 perbehet nga 1 dhome 1 soxhorno 1 guzhine dhe nje tualet me ajerosje natyrale , kati i 2 perbehet nga 2 dhoma gjumi 1 soxhorno 1 guzhine 1 tualet , kati i 3 perbehet nga 2 dhoma gjumi 1 guzhine 1 soxhorno si dhe nje tualet .

-Shtepia ndodhet ne nje zone mjfte te qete 

-Siperfaqja e truallit eshte 350 m2 , ndersa ndertesa te 3 katet ne totale 226 m2 

-Cmimi 180.000 mije euro 

-Per me shume informacjon kontaktoni 0697066609

-AD MAIORA DURRES 

Energy efficient & Gas emissions

No Efficiency
No Gas

Detail

 • Purpose:

  Sale
 • Country:

  ALBANIA
 • City:

  DURRES
 • Zip code:

  2001
 • Size:

  226 m2
 • Bathrooms:

  3
 • Bedrooms:

  5
 • Sale price:

  180000 €

Distances

Walkscore

Discover a home you'll love to stay