Invisible

APARTAMENTE 1+1 2+1

GOLEM DURRES

 • 1 OR 2 Tualet
 • 1 OR 2 Dhome
 • 70 80 90m2 Size
1200€/m2
Shitje

Përshkrimi

SHITEN 10 APARTAMENTE
TIPOLOGJIA 1+1 dhe 2+1
KATI I 1 I BANIMIT
KATI I PARE I NDERTESES DO TE KETE BAR/RESTORANT DHE PISHINE
PALLAT I RI ME ASHENSOR
LOCATION -GOLEM Durres
PER ME SHUME INFORMACION
KONTAKTONI +355697066689
AD MAIORA DURRES
 

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Shitje
 • Shteti:

  ALBANIA
 • Qyteti:

  DURRES
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Apartament
 • Size:

  70 80 90 m2
 • Tualet:

  1 OR 2
 • Dhome:

  1 OR 2
 • Kuzhine:

  1
 • Cmimi per m2:

  1200 €/m2
 • Kati:

  1

Komoditete jashte

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!