Invisible

SHITET APARTAMENT 2+1 DURRES

MARKATA DURRES

 • 1 Tualet
 • 2 Dhome
 • 90m2 Size
135000€
Shitje

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 DURRES
Adresa:Prane Markates Durres
Siperfaqja:90m2
Dokumentacion i rregullt hipotekor
Apartamenti me siperfaqe 90m2 ,organizohet ne 2 dhoma gjumi ,siggiorno,aneks,1 tualet dhe nje ballkon.
Apartamenti gjendet ne katin e 5 te nje pallati te vitit 2020, me 2 ashensore, te mireadministruar ,pa deme nga termeti.
Nje apartament plote drite dhe i bollshem per te jetuar komod ,prand qendres ,prane cdo faciliteti te mundeshem.

PER ME SHUME INFORMACION
KONTAKTONI +355 69 7066689
AD MAIORA

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

No Efficiency
No Gas

Detail

 • Qellimi:

  Shitje
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti:

  Durres
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Apartament
 • Size:

  90 m2
 • Tualet:

  1
 • Dhome:

  2
 • Kuzhine:

  1
 • Cmimi i shitjes:

  135000 €
 • Kati:

  5

Pajisje shtëpie

Komoditete jashte

Distance

Walkscore

Discover a home you'll love to stay