Invisible

SHITET PAPAFINGO NE PLAZH DURRES

lagja 13 durres

 • 2 Tualet
 • 3 Dhome
 • 190m2 Size
140000€
Shitje

Description

SHITET PAPAFINGO 

TIPOLOGJIA 3+1+2+2 

SIPERFAQE 190 M2

NDODHET NE KATIN E 8TE ME ASHENSOR

PAPAFINGO TE JEP MUNDESI DHE PER TA NDARE NE 2 APARTAEMNTE TE BOLLSHME 1+1

CMIMI 140.000 EURO 

PER ME SHUME INFORACION KONTAKTONI +355697066602

AD MAIORA DURRES

 

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

No Efficiency
No Gas

Detail

 • Qellimi:

  Shitje
 • Shteti:

  ALBANIA
 • Qyteti:

  DURRES
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Apartament
 • Size:

  190 m2
 • Tualet:

  2
 • Dhome:

  3
 • Kuzhine:

  1
 • Cmimi i shitjes:

  140000 €
 • Kati:

  8

Distance

Walkscore

Discover a home you'll love to stay