Invisible

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE VALA PARK DURRES

LAGJA 18 DURRES

 • 2 Tualet
 • 2 Dhome
 • 122m2 Size
100000€
Shitje

Description

SHITET APARTAMENT 

TIPOLOGJIA 1+1 

SIPERFAQE 122 M2

LOKACIONI LAGJA 18 DURRES (VALA PARK)

APARTAMENTI DISPONON 2 DHOMA GJUMI , 1 DHOM NDENJE , 3 BALLKONE, 1 KORRIDOR SHPERNDARES DHE 2 TUALETE

NDODHET NE KATIN E 9TE ME ASHENSOR

CMIMI 100.000 EURO

PER ME SHUME INFORACION KONTAKTONI +355697066602

AD MAIORA DURRES

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

No Efficiency
No Gas

Detail

 • Qellimi:

  Shitje
 • Shteti:

  ALBANIA
 • Qyteti:

  DURRES
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Apartament
 • Size:

  122 m2
 • Tualet:

  2
 • Dhome:

  2
 • Kuzhine:

  1
 • Cmimi i shitjes:

  100000 €
 • Kati:

  9

Pajisje shtëpie

Komoditete jashte

Distance

Walkscore

Discover a home you'll love to stay