Invisible

Apartament me qira 2+1

Rruga Taulantia Durres

 • 90m2 Size
Rent

Description

Jepet me qera super apartament me pamje nga deti 2+1.
Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri me ashensor dhe administrim, orientohet me pameje jug-lindje. Organizohet ne dy dhoma gjumi, sallon+kuzhine te perbashket,tualet dhe dy ballkone. Apartamenti eshte i pa banuar me pare.
Per me shume informacion na kontaktoni
Tel:0697066691

Energy efficient & Gas emissions

No Efficiency
No Gas

Detail

 • Purpose:

  Rent
 • Country:

  Albania
 • City:

  Durres
 • Zip code:

  2002
 • Type:

  Apartment
 • Size:

  90 m2
 • Rent price:

  400 €/month
 • Floor:

  8

Distances

Walkscore

Discover a home you'll love to stay