Invisible

Shitet toke ne Durres

Durres

 • 8250m2 Size
100€/m2
Sale

Description

Shitet toke, truall me nje siperfaqe prej 8250 m2. Toka ka dokumentacion te rregullt dhe leje per ndertim. Ndodhet ne vije te pare, pamje nga deti. Vendodhja qe ka te jep mundesi te shfrytezohet per aktivitete te ndryshme biznesi.

Per me shume informacion dhe per te pare pronen nga afer mund te kontaktoni agjentin tone ne +355697066619

 

Agjensi Imobiliare Durres AdMaiora

 

Energy efficient & Gas emissions

No Efficiency
No Gas

Detail

 • Purpose:

  Sale
 • Country:

  Albania
 • City:

  Durres
 • Zip code:

  2002
 • Type:

  Land
 • Size:

  8250 m2
 • Price per m2:

  100 €/m2

Distances

Walkscore

Discover a home you'll love to stay