Invisible

Apartament me qira 1+1 Plazh

Plazh Durres

 • 1 Bathrooms
 • 1 Bedrooms
Rent

Description

Jepet apartament me qira ne zonen e plazhit ne Durres. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi, nje kuzhine dhe nje tualet. Apartamenti te ofron nje pamje nga deti dhe eshte i mobiluar

Cmimi i qirase mujore eshte 250 Euro.

Per me shume informacion kontaktoni ne +355697066619

Energy efficient & Gas emissions

No Efficiency
No Gas

Detail

 • Purpose:

  Rent
 • Country:

  Albania
 • City:

  Durres
 • Zip code:

  2002
 • Type:

  Apartment
 • Bathrooms:

  1
 • Bedrooms:

  1
 • Rooms:

  1
 • Rent price:

  250 €/month

Indoor amenities

Distances

Walkscore

Discover a home you'll love to stay