Invisible

Apartament me qera 2+1

Durres

 • 1 Bathrooms
 • 2 Bedrooms
Rent

Description

Jepet me qera apartament i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine dhe 1 tualet. Ndodhet ne katin e 3 te banimit.

Apartamenti ndodhet shume prane qendres dhe ka hapesire te bollshme dhe eshte i mobiluar.

Per te pare apartamentin dhe per me shume informacione mund te kontaktoni ne +355697066619

 

Agjensi Imobiliare Durres AdMaiora

Energy efficient & Gas emissions

No Efficiency
No Gas

Detail

 • Purpose:

  Rent
 • Country:

  Albania
 • City:

  Durres
 • Zip code:

  2002
 • Type:

  Apartment
 • Bathrooms:

  1
 • Bedrooms:

  2
 • Rooms:

  1
 • Rent price:

  245 €/month

Distances

Pronar dhe Nr Tel

 • Pronar dhe Nr Tel:

  dhene me qira

Walkscore

Discover a home you'll love to stay