Invisible

Shtepi private ne shitje

Rruga Pavaresia Durres

 • 1 Tualet
 • 4 Dhome
 • 473m2 Size
130,000€
Shitje

Përshkrimi

Shitet shtepi private 1 katshe, ne unazen e plazhit, Durres. Prona ndodhet ne nje zone shume te qete te Durresit. Shtepia disponon 473 m2 truall, oborr te bollshem me vend parkimi dhe peme frutore. Shtepia perbehet nga 130 m2 ndertim dhe eshte e organizuar ne 4 dhoma, kuzhine, verande dhe 1 tualet. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi i shitjes 130,000 EURO i diskutueshem.

Per me teper informacion kontaktoni ne numrin 0697066608.

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Shitje
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti:

  Durrës
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Shtepi private
 • Size:

  473 m2
 • Tualet:

  1
 • Dhome:

  4
 • Kuzhine:

  1
 • Cmimi i shitjes:

  130,000 €

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!