Invisible

Ambjent Biznesi me qira

Shkozet, Durres

 • 100m2 Size
Qira

Description

Jepet me Qira ambjent biznesi ne Shkozet, Durres. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 100 m2, disponon 1 tualet si dhe nje vend per zyre. Ambjenti ndodhet ne katin e pare dhe eshte nje mundesi teper e mire investimi. 

Cmimi i qirase 300 EURO.

Per me shume informacion kontaktoni ne numrin 0697066608

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

No Efficiency
No Gas

Detail

 • Qellimi:

  Qira
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti:

  Durrës
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Ambient biznesi
 • Size:

  100 m2
 • Çmimi i qirasë:

  300 €/muaj

Distance

Pronar dhe Nr Tel

 • Pronar dhe Nr Tel:

  Roza Dhamo 00355682050640

Walkscore

Discover a home you'll love to stay