Invisible

Jepet me qera shtepi private

Spitalle Durres

 • 1 Tualet
 • 2 Dhome
 • 85m2 Size
Qira

Përshkrimi

Jepet me qera kati i dyte i nje shtepie private ne Durres. Shtepia ka nje siperfaqe prej 85 m2 dhe disponon dhe verande. Ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe eshte e mobiluar.

Nese kerkoni te shihni pronen nga afer dhe per me teper informacion kontaktoni ne +355697066601

 

 

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Qira
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti:

  Durres
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Shtepi private
 • Size:

  85 m2
 • Tualet:

  1
 • Dhome:

  2
 • Kuzhine:

  2

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!