Invisible

Apartament me Qira

Shkembi i Kavajes

 • 2 Tualet
 • 2 Dhome
Qira

Përshkrimi

Apartamenti jepet me qera. Ndodhet ne nje zone teper te qete  te Shkembit te Kavajes 

Apartamenti esht i organizuar ne 2 dhoma, 1 sonxhorno dhe 2 tualet.

Ofron nje pamje te mrekullueshme nga deti 

Cmimi : 350 EURO

NR:0677296931

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

Jo efikas
No Gas

Detaje

 • Qellimi:

  Qira
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti:

  Durrës
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Apartament
 • Tualet:

  2
 • Dhome:

  2
 • Kuzhine:

  1
 • Çmimi i qirasë:

  350 €/muaj

Distance

Vendodhja e pronës

Walkscore

Zbuloni shtepine tuaj ideale!