Invisible

Shitet apartament me pamje nga deti ne Golem

Golem , Durres

 • 1 Tualet
 • 1 Dhome
 • 59m2 Size
59000€
Shitje

Description

Shitet apartament ne Golem me pamje nga deti , ka nje siperfaqe prej 59 m2 pozicjonohet ne katin e 4 me ashensire , apartamenti ka orientim nga lindja dhe gjate gjithe dites e prek drita e diellit 

-Per me shume informacjon 0697066609

-AD MAIORA DURRES

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

No Efficiency
No Gas

Detail

 • Qellimi:

  Shitje
 • Shteti:

  ALBANIA
 • Qyteti:

  DURRES
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Apartament
 • Size:

  59 m2
 • Tualet:

  1
 • Dhome:

  1
 • Kuzhine:

  1
 • Cmimi i shitjes:

  59000 €
 • Kati:

  4

Distance

Walkscore

Discover a home you'll love to stay