Invisible

Shitet apartament me pamje nga deti ne Golem

Golem , Durres

 • 1 Bathrooms
 • 1 Bedrooms
 • 59m2 Size
59000€
Sale

Description

Shitet apartament ne Golem me pamje nga deti , ka nje siperfaqe prej 59 m2 pozicjonohet ne katin e 4 me ashensire , apartamenti ka orientim nga lindja dhe gjate gjithe dites e prek drita e diellit 

-Cmimi 1000 euro per m2 

-Per me shume informacjon 0697066609

-AD MAIORA DURRES

Energy efficient & Gas emissions

No Efficiency
No Gas

Detail

 • Purpose:

  Sale
 • Country:

  ALBANIA
 • City:

  DURRES
 • Zip code:

  2001
 • Type:

  Apartment
 • Size:

  59 m2
 • Bathrooms:

  1
 • Bedrooms:

  1
 • Rooms:

  1
 • Sale price:

  59000 €
 • Floor:

  4

Distances

Walkscore

Discover a home you'll love to stay