Invisible

Jepet me qera apartament 1+1

Durres rruga taulantia

 • 1 Bathrooms
 • 1 Bedrooms
 • 67m2 Size
Rent

Description

Jepet me qera apartament 1+1 ne Vollga, Durres. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 67 m2 dhe eshte i organizuar ne nje dhome gjumi dhe nje dhome ndenje. 

Apartamenti ofron pamje nga deti. Ndodhet ne katin e 10.

Cmimi i qirase mujore eshte 200 Euro

 

Energy efficient & Gas emissions

No Efficiency
No Gas

Detail

 • Purpose:

  Rent
 • Country:

  Albania
 • City:

  Durres
 • Zip code:

  2001
 • Type:

  Apartment
 • Size:

  67 m2
 • Bathrooms:

  1
 • Bedrooms:

  1
 • Rooms:

  1
 • Rent price:

  200 €/month

Distances

Walkscore

Discover a home you'll love to stay